با سلام و عرض ادب ! من چیزی حدود . سال در یک شرکت . هستم . در پایان اردیبهشت ماه امسال برای من ترک کار زدند ، ولی بعلت تعطیلی کارگاه و نا مشخص شدن وضعیت آن از اداره کار شکایت نکردم . در حال حاضر  آیا با واریز یک ماه حق بیمه از سوی کارفرما و اعلام ترک کار مجدد آیا می توانم از بیمه مقرری استفاده کنم  . لطفا پاسختان بصورت محرمانه باشد ؟ در ضمن آیا این مدت که بیمه مقرری دریافت می‌شود جزء سوابق بیمه منظور میگردد ؟  سوابق دریافت مقرری بیمه بیکاری جزء سوابق بیمه محسوب می شود . شعبه با این شرایط دیگر قبول نمی کند چون از نظر شعبه یا باید قرارداد آخرتان 1 ساله باشد و یا اینکه رای اداره کار داشته باشید . بهتر است از طریق اداره کار درخواست بازگشت به کار دهید و اگر نشد اداره کار شما را به شعبه تامین اجتماعی معرفی می کند .

بیمه ,اداره ,مقرری ,شعبه ,دریافت ,بیمه بیکاری ,مقرری بیمه ,دریافت مقرری ,سوابق بیمه ,بیمه مقرری منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

DownLoad Master فلزیاب Golden Tech | گلدن تک | 09197977577 جملات بزرگان سرزمینم بهترین سایت سوالات استخدامی بانک تجارت عمومی و تخصصی FARYADEBAM خاطره چت|چت خاطره|چتروم خاطره ـوبلاگ خاطره