Awaiting : با عرض سلام و خسته نباشیدخدمت شماکارشناس محترم ! باعنایت به اینکه بنده واژگون گردیدم و راننده مقصرحادثه هستم و بیمه نامه ۹۵/۷/۲۵صادرشده که در بیمه شخص ثالث حوادث راننده نقص عضو و فوتی۱۹۰نوشته شده و بنده درتاریخ۹۶/۶/۲۱تصادف کردم . با توجه به فرمایشات جنابعالی از ۹۶/۵/۲۳ شرکت های بیمه دربیمه نامه های جدید آن  را اجرا کردند :

1.     آیا بنده طبق ماده ۳ قانون جدید که دچارصدمات و جراحات متعدد شده ام و درمهرماه ۹۷ پزشکی قانونی رأی نهایی صادرکرد شامل دیه می شوم ؟

2.     آیا آسیب عصب ۷ صورت ۱۹ درصد و آسیب عصب شنوایی گوش چپ ۷۹درصد و نشت مایع مغزی نخاعی ۵ درصد نقص عضو حساب می شود ؟

3.     آیا وکیل پرو‌نده ام را که پیگیر پرونده ام نمی شود و حتی جواب تلفن هم نمی دهد ، می شود وکیل دیگری جایگزین ایشان کرد ؟ چگونه ؟ با تشکر و سپاس از شما کارشناس محترم و خسته نباشید و آرزوی سلامتی و موفقیت شما ؟

پاسخ به سوالات فوق به شرح زیر است :

1.     طبق قانون به شما تعلق می گیرد ولی شرکت های بیمه برای بیمه نامه هایی که از 23 مرداد به این طرف تمدید شده اند دیه پرداخت می کنند . برای گرفتن دیه تان باید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید .

2.     اگر در میزان شنوایی یا بینایی یا دیگر حرکت ها تاثیر دائمی به وجود بیاورد جزء نقص عضو محسوب می شود .

3.     می شود وکیل دیگری جایگزین کرد و البته از نظر من زیاد نیازی هم به وکیل نیست .

بیمه ,وکیل ,     آیا ,بنده ,دیگری جایگزین ,وکیل دیگری ,وکیل دیگری جایگزین منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ایمن سبز ابوالقاسم کریمی مقالات طراحی آرم و نشانه تخفیف تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی تخفیف دانلود آهنگ جدید با لینک مستقیم فیلم مدیا sesecond